Новости Украины и мира, самые свежие новости

Битрикс-24 практически идеальный конструктор для разработки сайтов

08 Августа, 2020 в 22:08
0

Власний сайт-це ефективний інструмент для заробляння грошей. Для представників бізнесу він є ще й допоміжним засобом залучення клієнтів, а його відсутність негативно позначається на репутації компанії. Зайшовши на сайт Bitrix24.ua можна отримати доступ до відмінного конструктора і розробити самостійно ресурс. Навіщо звертатися в веб-студії і переплачувати колосальні гроші, якщо можна безкоштовно створити сайт, який повністю відповідає завданням та вимогам власника.

Конструктор сайтів без вад

Чому Бітрікс-24, адже в мережі чимало конструкторів, які навперебій пропонують розробку інтернет-ресурсів. Справа в тому, що Бітрікс заточений саме під бізнес, при його розробці вже закладені принципи правильної оптимізації. Ще в процесі розробки, сайт стає "своїм" для пошукових систем і відповідно, відразу ж готовий до виходу в Топи при грамотному підході по розкрутці. Інтерфейс інструменту простий і зрозумілий навіть людям, які роблять перші кроки в розробці інтернет-проектів.

Вагомі переваги використання Бітрікс

Говорячи про особливості та переваги конструктора, однозначно варто виділити:
адаптивність;
інтеграцію з CRM;
онлайн-чат;
наявність графічного редактора;
будь-яка анімація.
Всі ці інструменти є основою ефективної роботи не тільки сайту, але і сфери продажів в цілому. Анімація і редактор дозволять зробити ресурс яскравим і привабливим, що дуже прихильно оцінюють як пошукові системи, так і відвідувачі. А унікальність дизайну завжди цінувалася неймовірно високо.

Будь-який бізнес - це продажі, а продажі без використання CRM-систем втрачають в рази свою ефективністю. У Бітрікс - 24 сайт вже інтегрований в CRM, після налаштувань, під конкретну компанію, в розпорядженні з'являється ресурс, який синхронізує роботу структурних підрозділів і буде працювати на підвищення рівня реалізації товарів або послуг. Впровадивши онлайн-чат, компанія отримує прямий зв'язок зі своїми відвідувачами, включаючи потенційних. Це допомагає вирішувати оперативно різні проблеми і залучати нових клієнтів.

Функціональність і широкі можливості конструктора

Для Бітрікс - 24 немає нерозв'язних завдань, він дозволяє створювати будь-які проекти, починаючи з Лендінг-Пейдж і закінчуючи багатосторінковими корпоративними порталами, інформаційними ресурсами, інтернет-магазинами. Після запуску ресурсу, його потрібно постійно оптимізувати, додавати контент, щось міняти в налаштуваннях тощо. Зручна адмін-панель дозволить здійснювати будь-які роботи з сайтом, головне дати права доступу користувачам.

На сайт/блог

На форум

Мне нравится

Читайте также

В комментариях запрещено:
рекламировать что-либо, выражаться нецензурной лексикой, оскорблять или унижать честь и достоинство журналистов, героев новостей и других пользователей нашего сайта. Администрация не несет ответственности за содержимое комментариев. При любом нарушении комментарии будут удалены.

Сенсация!

Загрузка...
Загрузка...

Новости партнеров