Новости Украины и мира, самые свежие новости

Композитна черепиця – найкращий вибір в якості покрівлі не тільки житлової, але і промислової будови

14 Мая, 2018 в 21:11
0

Коли йде мова про будівництво житлового будинку, господар дбайливо й уважено добирає будівельні матеріали. Це й не дивно, адже від них залежить довговічність будівлі. Та для промислової будівлі дах грає чи не найважливішу роль.

Покрівельні матеріали для даху найкращої якості. Важливо пам’ятати, що надійний дах забезпечить довготривалу експлуатацію всієї будівлі. На сьогоднішній день виробники пропонують доволі великий асортимент матеріалів, які можна використовувати для покрівлі житлових будинків та промислових споруд. Проте варто пам’ятати, що сучасні матеріали поєднують в собі знання найкращих спеціалістів та можливість використання лише якісної сировини.

Одним із найпопулярніших матеріалів сьогодення можна сміливо назвати композитну черепицю. В чому її переваги? Розглянемо в даній статті.

Композитна черепиця: основні властивості

Цей покрівельний матеріал по багатьх пунктах обходить інші широковідомі матеріали для покрівлі. Вона надійна і довговічна, а також має приємний зовнішній вигляд, який привертає погляд. Даний матеріал відмінно поєднується з будівлями в класичному стилі.

Характерною властивістю матеріалу є його висока міцність. Композитна черепиця не підвладна вологі, і це захищає її від руйнування при замерзанні і відтаванні. Навіть при перепадах температури вона не змінює свого зовнішнього вигляду, та не руйнується. Шар акрилової глазурі підтримує яскравий колір, а правильний монтаж дозволяє створити дах, який витримає не тільки сильні вітри, опади, але і навіть грунтові коливання.

Гарантійний термін служби композитної черепиці складає до п'ятдесяти років. Особлива технологія виготовлення даного матеріалу і пояснює таку довговічність

При виготовленні цього покрівельного матеріалу використовують лише високоякісну сталь, яку вкривають корозієстійким сплавом з алюмінію і цинку. саме ці матеріали і зумовлюють тривалий термін служби композитної черепиці.

Спеціальна ґрунтовка використовується як додатковий захист від деформації черепиці. На зовнішній стороні знаходиться спеціальний шар акрилу і шар кам'яної крихти, які забезпечують композитній черепиці особливу міцність, надають їй приємній зовнішній вигляд, гарний колір і створюють неповторний малюнок.

 

 

На сайт/блог

На форум

Мне нравится

Читайте также

В комментариях запрещено:
рекламировать что-либо, выражаться нецензурной лексикой, оскорблять или унижать честь и достоинство журналистов, героев новостей и других пользователей нашего сайта. Администрация не несет ответственности за содержимое комментариев. При любом нарушении комментарии будут удалены.

Сенсация!

Загрузка...
Загрузка...

Новости партнеров