Новости Украины и мира, самые свежие новости

В яких країнах найбільш невигідно працювати?

15 ноября, 2015 в 12:25
0

Щороку у світі на пошуки кращої роботи вирушають за кордон біля 25 млн. людей. В Україні число трудових мігрантів за рік в середньому складає 5 млн. громадян. Основним мотивом для переїзду в іншу країну є бажання заробити більше грошей. З цією метою заробітчани намагаються працевлаштуватися в державах, в яких можна отримувати стабільні великі гроші. Та висока зарплата – це ще гарантія хорошого заробітку. Офіційне працевлаштування передбачає обов’язкову сплату податку на доходи та інші відрахування, розмір яких у кожній країні може відрізнятися.
Фахівці проаналізували системи оподаткування у різних країнах світу і визначили держави, в яких працювати найменш вигідно.

Швеція
Податки в Швеції вважаються найбільшими по всьому світу. В країні діє диференційована ставка, яка при незначних доходах шведів в середньому складає 30%. Зі збільшенням суми доходу відсоток податків теж зростає. Тобто, чим більше працівник заробляє, тим більше він віддає державі. Тому робота в Швеції, крім привабливої зарплати, має суттєвий недолік у вигляді значних відрахувань до державного бюджету. Для прикладу, людина, яка заробляє в місяць 4 тис. доларів,повинна заплатити 46% податку.

Бельгія
В цій країні ставка на дохід складає від 25 до 50%. Середньостатистичний працівник Бельгії віддає державі більшу половину зароблених грошей. Варто зазначити, що крім податку на доходи, кожна працююча людина сплачує обов’язкові соціальні збори. Тож робота в Бельгії вигідна лише тим заробітчанам, які мають змогу працевлаштуватися в престижнихкомпаніях на високооплачуваних посадах.

Нідерланди
В Нідерландах діє прогресивна ставка податку, яка в залежності від розміру доходу може складати від 36,25% до 52%. Тому мігрант повинен приблизно уявляти, скільки грошей він заплатить державі у випадку офіційного працевлаштування.
Також в список країн з обтяжливим оподаткуванням ввійшла Угорщина, Німеччина, Франція, Чехія, Італія, Фінляндія, Данія, Туреччина. За словами експертів, найвигідніше працювати в Австралії. В цій країні працівники віддають державі 23,1% від отриманого доходу. Майже на такому ж рівні оподатковується зарплата в Японії.Також для заробітчан вигідною являється робота в Ізраїлі. В державі діє прогресивна шкала оподаткування, мінімальна ставка якої складає всього 10%.Середньостатистичний громадянин Ізраїлю сплачує не більше 30% податку від зарплати.

На сайт/блог

На форум

Мне нравится

Читайте также

В комментариях запрещено:
рекламировать что-либо, выражаться нецензурной лексикой, оскорблять или унижать честь и достоинство журналистов, героев новостей и других пользователей нашего сайта. Администрация не несет ответственности за содержимое комментариев. При любом нарушении комментарии будут удалены.

Сенсация!

Загрузка...
Загрузка...

Новости партнеров